Spraw sobie prezent i jeszcze w tym roku wznieść się balonem w przestworza!

Każdy z nas od czasu do czasu bujał w obłokach, wyobrażając sobie jak by to było, gdyby mógł znaleźć się naprawdę wśród chmur.

Teraz możesz spełnić swoje marzenie, lub zrobic odlotowy prezent komuś kto zawsze o tym myślał. Super Prezenty zapraszają na podniebną przygodę różowym balonem.

Pewne jest, że to właśnie doświadczenia pozostają w pamięci na długo. Nie rzadko mają wpływ na kształtowanie naszego charakteru, dostarczając emocji. Lot balonem z jest jednym z tych wydarzeń, które będzie wspominane latami. Wbrew pozorom ksploracja przestworzy powinna spodobać się również osobom z lękiem wysokości – lot jest bardzo płynny i spokojny.

To co jest ważne, to fakt, iż jest to bezpieczna rozrywka, nad którą czuwają specjaliści będący mistrzami Europy oraz Polski w lotach precyzyjnych. Wybierając jakiekolwiek aktywności w powietrzu, warto sprawdzić, czy dana firma posiada odpowiednie uprawnienia. Blue Sky Balloons, partner Super Prezentów, który realizuje loty, posiada certyfikat AOC, który upoważnia do pełnoprawnych przewozów lotniczych.