Botaniczne eliksiry Amy Blackthorn mogą odmienić twoją rzeczywistość
Botaniczne eliksiry Amy Blackthorn to książka, która może odmienić rzeczywistość! A na pewno pozwoli inaczej spojrzeć na rośliny i zioła, które nas otaczają.To nie tylko przepisy na wyśmienite trunki czy napary.

To także zbiór botanicznych ciekawostek, dzięki którym dowiesz się:– co łączy historię niewolnictwa i mojito, – jakie właściwości ma jałowiec, roślina będąca składnikiem kadzideł i dżinu,– jakie drinki pił Ernest Hemingway w blasku księżyca, – które rośliny mogą służyć jako talizmany ochronne, – dlaczego herbata może spełnić nasze ukryte pragnienia,– co zrobić, by ziołowe piwa, pitne miody i cydry miały wspaniały smak i niezwykłe właściwości.

botaniczne eliksiry
Chwila zdrowej magii – Botaniczne eliksiry Amy Blackthorn 

Poznaj magiczne zastosowania roślin i tradycyjnych składników, które znajdziesz nie tylko w dzikim ogrodzie, ale i w swojej kuchni.

Receptury na ziołowe herbaty, magiczne eliksiry i ogniste trunki. Czas na szczyptę botanicznej magii, która odmieni rzeczywistość, odpowie na nurtujące cię pytania, zapewni ci zdrowie i dobre samopoczucie.

Dowiedz się, jak skorzystać z roślin w najlepszy sposób:

– pijąc je z ulubionego kieliszka. Dzięki tej książce dowiesz się:- co łączy historię niewolnictwa i mojito

– jakie właściwości ma jałowiec, roślina będąca składnikiem kadzideł i dżinu,

– jakie drinki pił Ernest Hemingway w blasku księżyca,

-które rośliny mogą służyć jako talizmany ochronne,

-dlaczego herbata może spełnić nasze ukryte pragnienia,

-co zrobić, by ziołowe piwa, pitne miody i cydry miały wspaniały smak i niezwykłe właściwości.

W książce “Botaniczne eliksiry” znajdziesz mnóstwo botanicznych ciekawostek i przepisów na wyśmienite trunki, koktajle bezalkoholowe oraz prawdziwe zaklęcia na dobre samopoczucie 😉

Książki