Cztery typy urlopowiczów. Którym jesteś Ty?

Wakacje w pełni. Pomimo wcześniejszych obaw, że być może wszyscy będziemy zmuszeni spędzić je w domu, okazało się, że i w tym roku ruszymy na wyczekany urlop. Ze względu na ograniczone możliwości podróżowania, większość z nas pozostanie w Polsce, która oferuje wiele rodzajów wypoczynku w odmiennych regionach. Który jest dla Ciebie? Sprawdziła to Czarna Owca wśród win, czyli Le Grand Noir.

Miejski poszukiwacz wrażeń – czerwone, aromatyczne wino

Czerwone wino jest jak przygoda w podróży: ekscytujące! Dlatego właśnie, miłośnicy oryginalnych nut smakowych i intensywnych w smaku win zadowoleni będą ze zwiedzania miasta. Wrocław, Poznań, Kraków, Trójmiasto a może Warszawa? Wybór jest ogromny, a aktywności co niemiara! Przemierzanie uliczek na starówce, poznawanie nieoczywistych miejsc, restauracji i barów czy wycieczka po muzeach, galeriach? Decyzja należy do Ciebie, a tętniące życiem miasto tylko czeka na jego podbój! Pamiętaj jednak, aby w zanadrzu mieć Le Grand Noir Cabernet Sauvignon, którego porzeczkowy aromat został złamany nutą pieprznego szczepu Syrah. Na pewno się polubicie.

Nadmorska gwiazda – owocowe, oryginalne wino

Piękne plaże, morska bryza, beachbary i poznawanie nowych ludzi – jeśli tak brzmią Twoje idealne wakacje, to zapewne od połowy czerwca do końca sierpnia najłatwiej złapać Cię w Sopocie, Juracie lub Świnoujściu. Wakacje chętnie spędzasz na leżaku, ale równie chętnie wpadasz na imprezy w plenerze? Tam, gdzie dużo się dzieje, jesteś i Ty! Jest tam też Le Grand Noir Rose, czyli najbardziej instagramowe wino! Poza piękną rubinową barwą, ma też do zaoferowania malinowo-truskawkowo-porzeczkowe nuty i odrobinkę pieprzu. Wytrawność i orzeźwiające owocowe aromaty, pełnia idealnie zgranych ze sobą skrajności: spokoju morza z szalonymi atrakcjami i niezapomnianymi przygodami.

shutterstock_624794747.jpg

Mazurski pielgrzym – czyli wino ekologiczne

Jeśli ekologia to dla Ciebie ważna rzecz, zwracasz uwagę na swoje decyzje zakupowe, dbasz o otoczenie wokół siebie i starasz się spędzać dużo czasu na łonie natury… nigdzie nie poczujesz się lepiej, niż na pięknych, sielskich Mazurach! Różnorodna flora i fauna, skoki do jeziora z pomostu, pływanie łódką, spacery po lesie i niezapomniane zachody słońca, Mazury to raj dla każdego miłośnika odpoczynku nad wodą i…nieoczywistego spędzania urlopu, bez tłumów turystów i straganów z magnesami na lodówkę. Jeśli i Ty to czujesz, to Twoim ulubionym winem prawdopodobnie będzie Le Grand Noir Organic, tworzone z gron wzrosłych na ponad 60-letnich krzewach, których pielęgnacja przebiega wyłącznie w sposób ekologiczny, taki jak w starożytności. Wyjątkowa mieszanka szczepów Carignan, Syrah i Mourvedre zapewni doznania równie nietuzinkowe, co sam jego miłośnik.

Zdobywca szczytów – czyli wytrawne, orzeźwiające wino

Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych! Łączysz w sobie analityczność i spontaniczność: spontanicznie wymyślasz kolejne destynacje, ale podchodzisz do nich w sposób nad wyraz wnikliwy. Sprawdzasz wszystkie możliwości, trasy, uzupełniasz swój ekwipunek… choć właściwie nie masz nic przeciwko nagłej zmianie planów! Z Tobą nigdy nie jest nudno: rozpiera Cię energia, a Twoja chęć poznania nowych smaków, doświadczeń i miejsc przeważa wszystko. Z Tobą można konie kraść i przemierzyć cały świat. Dlatego właśnie najlepiej smakuje Ci orzeźwiające białe wino, które kojarzy się z letnią witalnością! Jeśli jeszcze go nie znasz, to koniecznie spróbuj ekstremalnie świeżego, rześkiego Le Grand Noir Viognier, które wyróżnia niesamowity kwiatowo-egzotyczny charakter.

shutterstock_1156349101.jpg

Wiesz już jakim urlopowiczem jesteś? A może nie utożsamiasz się z żadnym typem? Pamiętaj, żeby wszystkie słowa Czarnej Owcy traktować z dystansem, a jeśli chcesz znaleźć wino dobrane idealnie dla Ciebie, poszukaj go na legrandnoir.com lub napisz do Owcy na Facebooku Le Grand Noir Polska.

Wino Le Grand Noir

Wino Le Grand Noir jest idealnym ucieleśnieniem idei, że bycie „czarną owcą”, czyli podążanie własną drogą, wbrew utartym schematom, jest inspirujące, a owoce takiego podejścia mogą okazać się zaskakująco dobre. Tak, jak w przypadku wina Le Grand Noir, stworzonego przez Roberta Josepha oraz mistrza winiarskiego Hugh Rymana, którzy postanowili pójść wbrew utartym schematom i stworzyć wino o buntowniczej duszy, przełamujące klasyczny smak wielowiekowych tradycji winiarskich Francji świeżym i zaskakującym podejściem znanym z win z Nowego Świata.