„Gwiazdka z Fantazją” dla chorych dzieci!

W niedzielę, odbyła się długo wyczekiwana wirtualna gala świąteczna „Gwiazdka z Fantazją”. 

Gala została zorganizowana przez Fundację Dziecięca Fantazja dla jej podopiecznych, dzieci zmagających się z ciężkimi i nieuleczalnymi chorobami, a także z wadami wrodzonymi i genetycznymi oraz z niepełnosprawnością. Wydarzenie przedstawiła gwiazda telewizji, Kasia Cichopek, a w przedstawieniu udział wzięli magicy, brzuchomówca, komik, mim oraz oczywiście św. Mikołaj. Nie zabrakło dziecięcego teatrzyku, szalonych warsztatów kulinarnych, a dużą niespodzianką były występy gwiazd na lodzie.

Na transmisję zostało zaproszonych 500 chorych dzieci, którzy połączyli się w tym samym czasie aby wspólnie oglądać to magiczne wydarzenie i poczuć magię Świąt. Dołączyły do nich także chore dzieci z dziecięcych szpitali w całej Polsce.

Dodatkowo, wirtualna gala „Gwiazdka z Fantazją” będzie także dostępna nieodpłatnie dla wszystkich dzieci, które tego potrzebują. Wydarzenie można obejrzeć na stronie www.gwiazdkazfantazja.pl do końca roku.

Uczestnicy wydarzenia, podopieczni Fantazji, jak co roku otrzymali od św. Mikołaja świąteczną paczkę-niespodziankę, wypełnioną prezentami i smakołykami.

Od 2004 roku Fundacja Dziecięca Fantazja wnosi radość w życie chorych dzieci spełniając ich marzenia. Do tej pory spełniła ponad 7000 marzeń dzieci zmagających się z chorobami nieuleczalnymi, zagrażającymi życiu lub niepełnosprawnością. Od wielu lat, każdy rok kończy się uwielbianym przez podopiecznych Fantazji wydarzeniem „Mikołajki z Fantazją”.

Zapraszamy także na stronę www.f-df.pl  oraz na https://www.facebook.com/DzieciecaFantazja.