Z tęsknoty za słońcem kolekcja OCHNIK – wiosna i lato 2021

Najnowsza kolekcja marki OCHNIK odzwierciedla tęsknotę za słońcem, soczystą zielenią, gorącym piaskiem i pięknem przyrody budzącej się dożycia

Wiosenne propozycje OCHNIK to dwie stylowe linie – Golden Hour i Sunset. W pierwszej dominują beże, złoto i miedź, przeplatane elegancką czernią. Jest tu również miejsce dla bieli i szarości, którą projektanci połączyli z odcieniami miętowej zieleni.

W drugiej linii zestawiono odcienie różu, błękitu i granatu. Jako mocny akcent pojawia się tu czerwień grenadynowa, kojarzona z kolorem zachodzącego słońca.

W nowej kolekcji znajdziecie skórzaną odzież i kurtki, lekkie płaszcze i wiosenne puchówki, plisowane spódnice, zwiewne sukienki o kopertowych formach, modne bluzki i koszule. Całość uzupełnia bogata oferta galanteryjna. Męska odsłona kolekcji to szeroka paleta kurtek skórzanych, wśród których dominują krótkie, wygodne formy, dodające nonszalancji i chłopięcego wdzięku.

OCHNIK proponuje także przewiewne wiatrówki, kolorowe T-shirty, koszule w modne wzory i sportową linię Horizon dedykowaną miłośnikom komfortu i aktywnego stylu życia.

Inspiracją do powstania najnowszej kolekcji ma być leniwe popołudnie w egzotycznym zakątku świata, gdzie czas płynie wolniej, a troski dnia codziennego nie mają dostępu. Jeżeli czasy nie sprzyjają jeszcze odważnym podróżom, możemy przynajmniej już o nich pomyśleć.

O wiosennych trendach przeczytasz również tutaj Nastroje