Kevin sam w domu rządził w Wigilię. A w Nowy Rok zabawi w Nowym Jorku

„Kevin sam w domu” to już legendarny społeczny fenomen i niekwestionowany „król” filmowego repertuaru bożonarodzeniowego w naszym kraju! Niesforny chłopiec, którego tak doskonale zagrał Macaulay Culkin, grany jest w Polsacie od grudnia 2000 roku i chyba nikt już nie wyobraża sobie wigilijnego wieczoru bez jego przygód.  

W tym roku Kevin był gościem w naszych domach w wigilijny czwartek; o g. 20:00, a następnie w bożonarodzeniowy piątek; g. 16:30. Brawurowe starcie tego wyjątkowo przedsiębiorczego malca z dwoma zdesperowanymi włamywaczami oglądało 24 grudnia prawie 4 i pół miliona, a 25 grudnia – 2 miliony widzów. W czasie wigilijnej emisji tego filmu POLSAT był najchętniej oglądaną stacją w obu grupach i zanotował świetne udziały: ponad 33 % grupie 4+ i przede wszystkim ponad 43 % w grupie komercyjnej, co stanowi rekordowy wynik także w porównaniu z poprzednimi latami.

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli piątek oraz niedziela, zamykająca świąteczny weekend, to dni, w których Polsat notował wysokie procentowe udziały w rynku wśród widzów grupy komercyjnej w naszym kraju. 25 grudnia br. było to średnio ponad 11 %, a 27 grudnia br. – ponad 8 %.

Kolejna okazja na spotkanie z Kevinem na antenie Telewizji POLSAT nadarzy się już wkrótce! Druga część opowieści o jego świątecznych, równie zabawnych, co dramatycznych przeżyciach to „Kevin sam w Nowym Jorku”. Ten przebój – zarówno kinowy, jak i telewizyjny – również zawsze z powodzeniem gości na naszych antenach. Najbliższy pokaz odbędzie się w noworoczny piątek, 1 stycznia 2021 roku, g. 20:00 oraz w niedzielę, 3 stycznia, g. 12:45.    

(dane: Nielsen Audience Measurement)