Miłość, o którą nie prosili, choć jej potrzebowali

Ubiegłoroczny debiut literacki Moniki Michalik, poruszył najczulsze struny serca czytelników. Historie, które opowiada, autorka czerpie z prawdziwego życia. W najnowszej powieści Zaczekaj na mnie, daje nadzieję, że przyjaźń i miłość pomogą przetrwać nawet najtrudniejsze chwile życia. Czy zakazane uczucie przerodzi się w prawdziwą miłość?

Taka miłość zdarza się tylko raz w życiu. Piękna, wzruszająca historia o uczuciu, które odmienia los. Nie mogłam się oderwać! – Anna Ficner-Ogonowska

Poruszająca powieść Moniki Michalik

Aleksander Domański ma już dość śledzących go paparazzi i czytania w prasie wciąż nowych rewelacji na temat swoich romansów. Wyjeżdża nad morze, by zaszyć się w cichym miejscu i zastanowić, czy kiedykolwiek jeszcze napisze o miłości. Już dawno przestał w nią wierzyć. Ale gdy tylko zjawia się w recepcji pensjonatu i poznaje Amelię, całkowicie zapomina o swoim planie. Nie może uwolnić się od wspomnienia jej pięknych oczu.

Choć całe miasteczko huczy od plotek o przyjeździe znanego z miłostek pisarza, Amelia walczy ze sobą, by nie ulec jego urokowi. W domu czeka na nią mąż. I mimo że Grzegorz nie przypomina już mężczyzny, którego pokochała, Amelia wierzy, że jeszcze wszystko się zmieni. Przecież obiecał, że więcej nie zrobi jej krzywdy.

Gdy Amelia wreszcie postanawia zaryzykować i posłuchać swojego serca, dzieje się najgorsze. Czy Aleksander spełni swoją obietnicę? Czy usunie się wreszcie w cień?

Monika Michalik

Monika Michalik – laureatka konkursu „Jak zostać ulubioną pisarką Polek”. Jej debiutancka powieść Bądź moim marzeniem była inspirowana wydarzeniami z jej życia.