Monnari na wiosnę 2021- sezon pełen świeżości

Moda przybrała zupełnie inny charakter – w poprzednim sezonie najwięcej czasu spędziliśmy w domu w wygodnych dresach, ale głęboko w nas jest nadzieja na powrót do normalności oraz tęsknota za elegancją i okazjami, by ubrać się wyjątkowo. Pełen świeżości wiosenno-letni sezon w MONNARI jest odpowiedzią na zmieniające się wraz ze stylem życia potrzeby kobiet.


Wśród propozycji na wiosnę-lato 2021 znalazło się dużo wygodnych, dresowych kompletów inspirowanych instagramowym, błyszczącym stylem, które na pewno dodadzą pewności siebie, szczególnie przekornie zestawione ze szpilkami. W sportowej linii MONNARI postawiło na kontrastowe połączenia kolorystyczne, które zagwarantują prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii.

Nowością w MONNARI będą propozycje w duchu EKO, czyli linia torebek z recyklingowanego tworzywa oraz produkty wykonane z ekologicznych tkanin takich jak świetny na lato bambus czy antyalergiczny len, a to wszystko w inspirowanych naturą kolorach ciepłej rdzy, neutralnych beżach czy pastelowych błękitach.

monnari kobieta w spodniach jeans siedzi na skórzanej sofie w tle kolorowy obraz
Monnari kolekcja wiosna – lato 2021


MONNARI nie zapomniało również o klasycznym wymiarze elegancji, której nadaje oryginalne, modowe oblicze. Monochromatyczne garnitury ze złotymi guzikami czy kombinezony z lejących tkanin założymy zarówno na wyjątkowe okazje, jak i na co dzień w sportowym wydaniu ze sneakersami.

Młodsze fanki MONNARI odnajdą swój oryginalny i modowy styl w inspirowanych paryskim klimatem tweedowych kompletach. Na co dzień świetnie połączą się z denimem, który jest perfekcyjną bazą szafy. W końcu jeansowa kurtka i szorty to duet, który po prostu trzeba mieć w szafie na lato! Modowe inspirację znajdziesz również tutaj Nastroje

monnari kobieta w sukience jasnej plus kwiaty przytula w ramionach
Monnari ss-2021