Moda

blackwhite foto modelka blondynka leżyna plechach w jasnym płaszczu
 

I am Maja SS2021 Najnowsza kampania marki ELEMENTY

Wiosenna kampania marki I am Maja ELEMENTY to osobista opowieść, której główną bohaterką jest Maja Salamon. Uchwycona w obiektywie Soni Szóstak.

kobieta w różowej sukiennce oparta o ściana stoi obok wielkiej agawy
 

Z tęsknoty za słońcem kolekcja OCHNIK – wiosna i lato 2021

Najnowsza kolekcja marki OCHNIK odzwierciedla tęsknotę za słońcem, soczystą zielenią, gorącym piaskiem i pięknem przyrody budzącej się do życia.

cztery kobiety i cztery róznej rasy psy stoją kucajają bawia sinsay kolekcja dla zwierza t i kobiet
  

Sinsay Pets – twój przyjaciel też pragnie być modny

Akcesoria dla zwierzaków od Sinsay obejmują kilkadziesiąt praktycznych i stylowych propozycji. Kolekcję promuje wyjątkowa sesja z adoptowanymi psami i ich właścicielkami.

dwie jasne skórzane torebk i kompozycja kwiatów
  

Monnari na wiosnę 2021- sezon pełen świeżości

Wśród propozycji na wiosnę-lato 2021 znalazło się dużo wygodnych, dresowych kompletów inspirowanych instagramowym, błyszczącym stylem, które na pewno dodadzą pewności siebie, szczególnie przekornie zestawione ze szpilkami. W sportowej linii MONNARI postawiło na kontrastowe połączenia kolorystyczne, które zagwarantują prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii.

Uroda

Acqua di Parma słońce i woda Italii

Acqua di Parma zawsze pozostawała wierna swoim podstawowym wartościom: elegancji. Colonia to zwieńczenie stylu najbardziej eleganckich mężczyzn.

Odkryj zmysłową pielęgnację płatkami róż

Napary, olejki, hydrolaty z róż stosowano dla urody od starożytności. Leczono nimi dolegliwości skórne, wyrabiano pachnidła, pielęgnowano cerę

Jak zadbać o wzrok podczas home office?

Praca zdalna stała się codziennością wielu z nas. Gdy dom zamienia się w biuro, łatwo zapomnieć o podstawowych zasadach dotyczących pracy przy komputerze

Jak guma do żucia wpływa na zdrowie

Guma do żucia zapewne kojarzy ci się ze zdrowymi, śnieżnobiałymi zębami jak z reklamy. Warto wiedzieć, że pomimo kilku korzyści, nadmierne żucie gumy może mieć skutki uboczne

Nowe twarze – Look Of The Year

20 letnia Wiktoria Łempicka z Warszawy i 16 letni Tobiasz Gülpinar z Zaboru zostali zwycięzcami polskiej edycji THE LOOK OF THE YEAR 2020. To oni będą reprezentować nasz kraj w światowej odsłonie konkursu. Nagrodę publiczności, przyznaną w drodze głosowania sms otrzymał Dawid Zapała.

Bottega Veneta Parfum

Legendarny zapach odzwierciedla wizję kreatywnego dyrektora marki – Tomasa Maiera i składa hołd korzeniom marki Bottega Veneta, która narodziła się w mieście Vicenza, położonym
w regionie Wenecji Euganejskiej w północno-wschodnich Włoszech. Wizja zapachu ukazuje typowy włoski moment w klasycznej włoskiej willi.

MAKIJAŻ W 10 MINUT

Pandemia przyczyniła się do zmiany naszych zachowań. To, że rzadziej spotykamy się z ludźmi wpływa na nasze zdrowie psychiczne. Zgodnie z badaniami Polskiego Towarzystwa Badań nad Stresem Traumatycznym wynika, że ponad połowa badanych (51%) zgłasza objawy wskazujące na załamanie funkcjonowania i wykonywania codziennych obowiązków.

Sezon na nawilżanie skóry

est jedna forma pielęgnacji na topie niezależnie od trendów i sezonów – mowa o nawilżaniu